Senior účetní - FTMO®
Senior účetní
Praha, Česká republika

Vyhráli jsme ocenění Deloitte Technology Fast 50 za nejrychleji rostoucí mladou firmu ve střední Evropě. Umístili jsme se v žebříčku TOP 100 společností v České republice, které odvedli nejvyšší odvody na dani z příjmu právnických osob za rok 2021. Rosteme dál a potřebujeme nové kolegy, kteří nám k tomu pomohou.

Během posledního roku se nám podařilo vybudovat od základu nový interní účetní tým, převzít účetnictví od externího dodavatele a stát se plnohodnotným oddělením naší společnosti. Práce však stále přibývá, proto rádi do svých řad přivítáme další pomocnou ruku a hlavně hlavu.

V portfoliu máme nižší desítky společností, od malých až po společnosti s obraty v řádech miliard korun. Máme rádi inovaci, snažíme se vyhýbat rutině. Ale pozor, u nás nikdy nevíte, jaké výzvy přinese zítřek.

Popis pozice:

  • Účtování faktur přijatých a vydaných, příprava importů zahraničních bank, řešení sald, interní doklady, pravidelná inventarizace účtů, řešení otevřených položek = udržování účetnictví v řádech statisíců účetních operací v pořádku.
  • Evidence majetku.
  • Spolupráce na přípravách skupinových i jednotlivých DPH, spolupráce na přípravě OSS a podkladů pro přípravu DPH v zahraničí.
  • Příprava ročních závěrek, kalkulace CITR u menších entit.
  • Kompletní vedení účetnictví malých entit.
  • Komunikace s auditory, příprava podkladů.
  • Spolupráce na přípravě konsolidované účetní závěrky (pouze příprava podkladů).
  • Řešení mezifiremních vztahů.
  • Příprava účetních směrnic.
  • Komunikace s finančním úřadem.
  • Spolupráce na přípravě reportů.
  • Řešení ad-hoc úkolů v oblasti účetnictví a financí.
  • V neposlední řadě pomoc a podpora ostatním, méně zkušeným kolegům.

Co očekáváme?

  • Hledáme někoho, kdo se nezalekne dynamického prostředí a je schopen samostatně pracovat a hledat řešení daného problému. Nemusíte se však ničeho bát, vždy tu bude někdo, kdo pomůže a poradí.
  • Zároveň hledáme někoho znalého a zkušeného. Pokud jste alespoň čtyři roky vedli komplexní účetnictví, včetně přípravy účetních závěrek, přípravy reportů a kalkulací CITR a máte ekonomické vzdělání, jste náš člověk.
  • Rádi pod svá křídla přijmete méně zkušené kolegy? Hledáme někoho přátelského, kdo nemá problém sdílet své poznatky a podílet se na rozvoji ostatních. Nejsme individualisté, jsme tým.
  • Rádi používáte moderní technologie? U nás využijete znalost Helios iNuvio. Znalost MS Excel je pro nás podmínkou (funkce SVYHLEDAT, KDYŽ, SUMIFS, práce s kontingenčními tabulkami, práce s velkým množstvím dat).

Dále požadujeme:

  • dobrou orientaci v aktuálních účetních a daňových předpisech.
  • aktivní přístup k práci, schopnost a ochotu se dál rozvíjet.
  • angličtinu na mírně pokročilé úrovni.
  • schopnost rychlé orientace v nových aplikacích a softwarech, které nám pomáhají při naší práci.

Co nabízíme?

  • Zajímavá práce, která dává smysl.

Tým 100+ motivovaných lidí, kteří tahají za jeden provaz, vzájemně si pomáhají, objevují nové technologie a podílí se na vývoji celého businessu. Neustále jdeme kupředu.

  • Místo pro seberealizaci.

Jsme flexibilní, dynamičtí, otevřeni novým nápadům. Nejsme korporát, každý může ovlivnit projekt a zároveň pracovat na sobě a posouvat se dál.

  • Výjimečný tým lidí.

Zakládáme si na tom, aby nám bylo v práci dobře. Je to přece jen 8 hodin života každého z nás. Pomáháme si, pracujeme na naši komunikaci, zvládání náročných situací. Pracujeme jako tým, každý názor je vítán.

A co dál….

  • Nádherné kanceláře v multifunkčním centru Quadrio na stanici metra Národní třída.
  • Občerstvení na pracovišti.
  • Možnost občasného home office po zapracování (záleží vždy na domluvě). Preferujeme práci z kanceláře.
  • Motivační ohodnocení + časté bonusy za dobré výkony.
  • Friendly atmosféra mladého týmu.
  • Multisport karta pro vás i vaše blízké.
  • Firemní pokery, pivka a jiné aktivity.

Ale tou největší devizou je možnost pracovat na extrémně úspěšném projektu, který vzešel ze snu dvou mladých kluků. A i když rosteme, stále se nám daří udržet si kouzlo malé společnosti, kdy každý z nás má pocit, že je pro firmu a její majitele důležitý a má tam své místo.

A to je nejvíc…

Zaujali jsme vás? Dejte nám o sobě vědět! Pošlete nám svoje CV nebo LinkedIn profil a rádi vás uvidíme na pohovoru ať už online nebo v naší kanceláři v centru Prahy.

Benefity:
Moderní technologie
vhodné pro vaši pozici
Motivační odměny
pro plné využití vašeho potenciálu
VIP slevy
v nákupním centru Quadrio
Teambuildingy
upevňující vztahy
Zábava po práci
Poker, večírky a další
Moderní kanceláře
v centru Prahy
Firemní chata
v Krkonoších
Multisport karta
Neomezené sportovní aktivity a relaxace
Občerstvení a nápoje
Lednice na každém oddělení
Vzdělávání v oblasti tradingu
Mentoring a zkušenosti
Podejte si žádost ještě dnes a zítra se vám ozveme
Send your resume or previous projects and just hit Apply