[PHP] Senior Developer - FTMO®
[PHP] Senior Developer
Praha, Česká republika

Vyhráli jsme ocenění Deloitte Technology Fast 50 za nejrychleji rostoucí firmu ve střední Evropě a hledáme nové kolegy, kteří s námi budou posouvat náš projekt dál! Využij příležitosti a staň se součástí rychle rostoucího startupu FTMO. Hledáme nového kolegu, který by vyvíjel naše PHP aplikace. Ideálním kandidátem je PHP profík, který chce být součástí smysluplného projektu s viditelnými výsledky ve světovém měřítku.

Popis pozice:

  • Jako senior budeš mít na starosti celý projekt od architektury po vývoj a testování.
  • Full-time pozice.
  • Vývoj interních systémů a webových aplikací pro koncové uživatele.
  • Mikroservisní přístup a použití moderních technologií v Kubernetes.
  • Denní práce s REST API, MySQL, PHP, JS, HTML, CSS, Git, Docker.
  • Práce v moderní kanceláři v centru Prahy s možností home office.

Požadavky:

  • Schopnost samostatného návrhu řešení a vedení celého projektu.
  • Alespoň 3 roky profesionální zkušenosti s PHP.
  • Jsi motivovaný, samostatný programátor, který ale umí být týmový hráč a chce se posouvat dopředu.
  • Zkušenosti s PHP frameworky.
  • Znalost MySQL, PHP, JS, HTML, CSS, GIT, REST.
  • Bezproblémová komunikace v angličtině – jsme mezinárodní tým.
  • Dobré organizační schopnosti, time management, spolehlivost.

Nabízíme:

  • Zajímavá práce, která dává smysl. Tým 100+ motivovaných lidí, kteří tahají za jeden provaz, vzájemně si pomáhají, objevují nové technologie a podílí se na vývoji celého businessu. Neustále jdeme kupředu.
  • Místo pro seberealizaci. Jsme flexibilní, dynamičtí, otevřeni novým nápadům. Nejsme korporát, každý může ovlivnit projekt a zároveň pracovat na sobě a posouvat se dál.
  • Možnost osahat si různé technologie, moderní architekturu.
  • Rychle rostoucí a dynamické prostředí, kde se člověk nenudí.
  • Potřebná školení ohledně finančních trhů a spojených témat.
  • Flexibilita v pracovní době / home office.
  • Motivační ohodnocení + časté bonusy za dobré výkony.
  • Friendly atmosféra mladého týmu. Jsme spíš kamarádi než kolegové.
  • Firemní pokery, pivka a jiné aktivity.
  • Moderní kanceláře v centru Prahy – hned na metru Národní třída

Pokud vás tato pozice zaujala, vyplňte níže uvedený formulář nebo nám zašlete svůj životopis včetně krátkého motivačního dopisu e-mailem na adresu [email protected]

Benefity:
Moderní technologie
vhodné pro vaši pozici
Motivační odměny
pro plné využití vašeho potenciálu
VIP slevy
v nákupním centru Quadrio
Teambuildingy
upevňující vztahy
Zábava po práci
Poker, večírky a další
Moderní kanceláře
v centru Prahy
Firemní chata
v Krkonoších
Multisport karta
Neomezené sportovní aktivity a relaxace
Občerstvení a nápoje
Lednice na každém oddělení
Vzdělávání v oblasti tradingu
Mentoring a zkušenosti
Podejte si žádost ještě dnes a zítra se vám ozveme
Send your resume or previous projects and just hit Apply